Спонсором цього заходу виступила ТПП Бейруту, а Ліванська палата висловила бажання надавати усіляку підтримку в її діяльності.
Перший віце-президент ТПП України Віктор Яновський зазначив, що українсько-ліванські стосунки розвиваються з початку проголошення незалежності України. Так, перша угода між палатами підписана ще у 1994 році.
За словами заступника начальника Департаменту двостороннього торговельно-економічного співробітництва Мінекономіки України Володимира Зарицького, цьому сприяє хороша правова база. Як результат, на території України працюють 62 підприємства з ліванськими інвестиціями.
Надзвичайний і Повноважний Посол Лівану в Україні Юсеф Садака впевнений, що після підписання угоди з'явиться реальна можливість для розширення співробітництва між обома країнами.
У свою чергу, пан Газі Крайтем вказав на те, що створення Ради покращить нинішній стан українсько-ліванських економічних відносин.
"Підписання угоди - це лише формальний крок у розбудові наших взаємостосунків. За ним почнуться практичні дії", - зазначив перший віце-президент ТПП України.
Свідченням цього стали двосторонні переговори між ліванськими і українськими підприємцями.