НОВИНИ

ІРАНСЬКІ ПЕРСПЕКТИВИ НА УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ

Делегація провідних українських компаній відвідає Іран вже наступного тижня. Бізнес-візит до Тегерану, організований Торгово-промисловою палатою України, відбудеться 25-29 липня 2015 року. Мета - перемовини з підприємствами ісламської республіки.

Іран готовий інвестувати в Україну. Зокрема, розширювати співробітництво іноземні партнери зацікавлені у сфері АПК та логістики. Про це сьогодні під час зустрічі іранської бізнес-делегації з керівництвом ТПП України говорили у Палаті. Мова йде про інвестиції в будівництво елеваторних комплексів та перевалочного комплексу на півдні України.

Іранський бізнес зацікавлений у веденні екстериторіального сільського господарства, тобто в оренді сільськогосподарських угідь для вирощування пшениці, кукурудзи, ячменю та інших продуктів на території України.

Амбіційний проект покликаний забезпечити ринок країн Перської затоки, де є висока потреба в продуктах сільського господарства. У рамках співпраці планується створення спільних підприємств з українськими партнерами, які буде максимально підтримувати Торгово-промислова палата України. «Наша мета - реалізувати потенціал для співпраці на двосторонній основі та зробити так, аби основну вигоду отримали безпосередньо українські виробники, а не посередники», - зазначив Мохаммад Реза Шафіїнія, директор-розпорядник підприємства «Джехад-е Естегляль».

«Нам треба використовувати та доповнювати інфраструктурні можливості наших країн. Активізувати українсько-іранські відносини наразі дозволить зняття міжнародних економічних та фінансових санкцій з Ірану. Делегація провідних українських компаній відвідає Іран вже наступного тижня. Бізнес-візит до Тегерану, організований Торгово-промисловою палатою України, відбудеться 25-29 липня 2015 року», - підкреслив Геннадій Чижиков, президент ТПП України.

Іран це 1 648 000 квадратних кілометрів території, майже 80 мільйонів населення, 1,3 трильйона доларів ВВП, 10% світових запасів нафти і 16% світових запасів газу. Все це ставить його на 18-19 щабель економік світу.

Крім того, Іран має великий потенціал для експорту в Україну нанотехнологій, сухофруктів, джерел енергетики, автомобілебудування, фруктів та лікарських препаратів.© Торгово-промислова палата України
Украина, 01601, МСП, м.Київ, вул.Велика Житомирська, 33
Телефон: +380 44 272-29-11  Факс: +380 44 272-33-53
E-mail: ucci@ucci.org.ua   Web site: http://www.ucci.org.ua