(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Деревообробна промисловість

Timberline International (Pty) Ltd.

Південноафриканська компанія Timberline International (Pty) Ltd. зацікавлена у встановленні ділових зв’язків з українськими постачальниками деревини. Контактна особа: Mr. Div Venter, тел.: +2771 852 0671,   e-mail: divventer@gmail.com.

Sportski podovi d.o.o.

Хорватська компанія Sportski podovi d.o.o. зацікавлена у встановленні ділових зв’язків з українськими виробниками дерев’яного паркету з метою його постачання до Хорватії. Контактна інформація: Ul. Josipa Kozarca 59, 42000 Varaždin, Hrvatska; тел./факс: 00385 40 334-044; e-mail: ured@sportskipodovi.hr.

«Асоціація із захисту прав підприємців міста Астана»

Казахстанське об’єднання юридичних осіб «Асоціація із захисту прав підприємців міста Астана» зацікавлене у організації поставки з України рулонного паперу у кількості 300 тон для казахстанського спільного підприємства. Технічна специфікація потрібної продукції: STANDART NEWSPRINT (ISO:BRIGHTNESS 65%, SUBS: 45 GSM, R/W: 66 CM, DIA: 100-105, CORE: 7.6 CM), QTY: 300 TON. У разі зацікавленості щодо взаємодії з казахським партнером, просимо звертатись до Посольства України в Республіці Казахстан.

EG Services ApS

Данська компанія EG Services ApS звернулась за контактами української лісопилки для закупівлі виробів з дерева для виробництва пакувальних матеріалів (коробки, піддони тощо). Данська компанія планує придбати згадану продукцію відповідно до наступних специфікацій: очищені та термічно оброблені згідно із стандартом ISPM-15 дерев’яні дошки, які мають сертифікат національної організації із захисту рослин (ст.4 Міжнародної конвенції про захист рослин, чинна для України від 31.01.2006 р.). EG Services ApS розгляне цінові та якісні характеристики такої продукції для визначення обсягів закупівлі (умови постачання Інкотермс – EXW та DAP). У разі наявності зустрічної заінтересованості українських підприємств щодо згаданої комерційної пропозиції просимо інформувати представника данської компанії: Flemming Fischer, ел.пошта: fischer.flemming@gmail.com, прям. тел.: +45 50483610).

Kempisch Domein

Нідерландська компанія  Kempisch Domein висловила зацікавленість у закупівлі в Україні деревини з такими характеристиками:

  • акація (рівні колоди);
  • діаметр 24-30 см (без урахування кори);
  • довжина 3 або 6 м.;
  • обсяг поставки: 200-300 кб.м.

У разі зацікавленості щодо співробітництва із зазначеною компанією, просимо звертатись до її контактної особи: Mr. Maurits Feitz, тел.: +31 6 53 63 14 93, e-mail: info@kempischdomein.com.

«Технокороза» ООД 

Болгарська компанія «Технокороза» ООД зацікавлена в налагодженні співробітництва з українськими виробниками меблів з метою закупівлі дерев’яних деталей для ліжок (плоскі та дугові з одним згином). У разі зацікавленості щодо налагодження співробітництва, звертатися до контактної особи компанії - Т.Томчев, тел.+359 68-601-581; 601-584; 601-585, факс: +359 68-601-583; e-mail: technokoroza@mail.bg, technokoroza_sof@mail.bg.

«Сенуку прекібос центрас»

Литовська компанія ЗАТ «Сенуку прекібос центрас» зацікавлена у налагодженні співпраці з українськими виробниками меблевої продукції та готова реалізовувати окремі виді меблів через власну торгову мережу. Компанія готова опрацювати з відповідними українськими підприємствами можливість реалізації через власну мережу магазинів товарів для дому Senukai  таких видів української продукції: офісні стільці; меблі для учнів шкіл; столи та стільці для обіду; меблі для гостьових кімнат. Контактна інформація: керівник відділу Дарюс Шиляускас, ел.пошта: darsil@senukai.lt, менеджер з розвитку бізнесу Егле Пабедінскайте, ел. пошта: eglpab@senukai.lt.); садові меблі з: плетеного ратану, пластику, дерева, металу, а також подушки для садових меблів з полістеру (контактна інформація: керівник відділу Паулюс Пашкевічюс, ел. пошта: paupas@senukai.lt, менеджер з розвитку бізнесу Агнє Пілкаускайте ел. пошта: agnpil@senukai.lt). Інформація щодо ЗАТ «Сенуку прекібос центрас».

Ilium Composites w.l.l.

Бахрейнська компанія Ilium Composites w.l.l, яка займається виробництвом будівельних матеріалів зі скловолокна, зацікавлена у встановленні ділових зв’язків з українськими підприємствами деревообробної галузі, які спеціалізуються на виготовленні дерев’яних палетів. Контактна особа: Mr. Colin Leatham-Locke, Tel:+973-1716-5204, Fax:+973-1791-0234, Mob.+973-3993-0987, colin@iliumcomposites.com. Більш детальна інформація за посиланням

Banovina Raafourty d.o.o.

Хорватське підприємство Banovina Raafourty d.o.o. зацікавлене  у встановленні контактів з українськими підприємствами, зацікавленими у виконанні в Хорватії лісозаготівельних робіт за контрактом. Компанія шукає підрядника робіт з рубки лісу на території Бановіни (історична область у Сисацько-мославинській жупанії), який забезпечив би заготівлю деревини у обсязі 5000 кубічних метрів на місяць (60000 кубометрів на рік) при роботі протягом всього року. У лісах переважають бук, дуб, ясен і граб, середній обсяг заготівлі складає 170 кубометрів з гектара. Підприємствам, з якими будуть укладені контракти, Banovina Raafourty d.o.o. обіцяє забезпечити отримання в Хорватії всієї необхідної документації, відповідне житло і харчування для працівників. Українські підрядники повинні мати належну техніку для рубки та вивозу дерева. Види і кількість такої техніки не обумовлюються. Контакти: директор Давор Жувич (Davor Žuvić) - d.zuvic@raa.hr. Загальна адреса правління - raa@raa.hr.

Feroming

Сербська компанія Feroming з м. Вршац, яка займається імпортом з України свіжих пиломатеріалів, зокрема пелет, зацікавлена у співпраці з українськими фірмами відповідного профілю.

У разі зацікавленості прохання звертатися до ТПП України 461 98 08, E-Mail boi-ier@ucci.org.ua.

 

 


  

 

 

Медіа Партнери