(044) 584-28-24  
Velyka Zhytomyrska Str. 33, Kyiv, 01601, Ukraine

CHINA HOMELIFE TURKEY ЗА УЧАСТЮ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕЛЕГАЦІЇ ВІДКРИВАЄ МОЖЛИВОСТІ СПІВПРАЦІ З КРАЇНАМИ АФРИКИ Й АРАБСЬКОГО СВІТУ

16.02.2017

З 1 по 4 червня 2016 р. у Стамбулі (Туреччина) бізнес-делегація від ТПП України у складі 17 представників будівельної, трикотажної та машинобудівної галузей країни побувала на ІІІ Міжнародній виставці China Homelife Turkey 2016. Вони не тільки ознайомились із китайською продукцією, а й провели низку переговорів і намітили шляхи співпраці, взяли активну участь у конференціях і семінарах, присвячених практичним порадам щодо співпраці зі східними партнерами.

Зокрема, Sinergi Internetional Exhibition Ltd висловила бажання розвивати подальшу співпрацю з ТПП України. Українська сторона запропонувала презентувати економічний потенціал Туреччини шляхом проведення на майданчиках Палати виставки виробників, українсько-турецького бізнес-форуму та В2В зустрічей, програму яких розроблено спільно з Генеральним консульством України в Стамбулі.

Компанії «Сатурн» (Київ) і «СПС» (Харків) після ознайомлення зі своєю продукцією місцевих підприємців знайшли потенційних партнерів.

У заході брали участь представники країн Африки й Арабського світу. ТПП України підтримала проведення презентації українських компаній і встановлення ділових відносин із бізнесом зазначених регіонів.

Загалом, China Homelife Turkey 2016 відвідали понад 15 тисяч фахівців із усіх регіонів Туреччини й Євразії. Основні її розділи: тканини для меблів, домашній текстиль, тканини, одяг і аксесуари, освітлення, меблі, декоративні вироби та подарунки, посуд і товари для дому, електрообладнання, будівельні матеріали, обладнання й інструменти, санітарно-технічне обладнання для кухні.