(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Онлайн-бізнес-конференція «Україна – Бразилія: можливості співпраці, інструменти співробітництва з Федеративною Республікою Бразилія»

26 лис 2020 15:00-17:00

РЕЄСТРАЦІЯ

26 листопада 2020 року о 15:00 відбудеться  онлайн бізнес-конференція «Україна – Бразилія: можливості співпраці, інструменти співробітництва з Федеративною Республікою Бразилія» за участю українських та бразильських дипломатичних установ, Федерації промисловості штату Сан-Паулу, бразильської Ради імпортерів та експортерів (CECIEx), Федерації торгівлі товарами, послугами та туризму штату Сан-Паулу (FECOMERCIO SP), Асоціації торгівлі шт. Сан-Паулу, керівництва ТПП України та ділових кіл України та Федеративної Республіки Бразилія.

Співорганізаторами онлайн бізнес - форуму є Посольство України в Федеративній Республіці Бразилія, Консульство України у м. Сан-Паулу та ТПП України.

Під час вебінару будуть обговорюватися питання двостороннього торговельно-економічного співробітництва бразильських та українських компаній, привабливості інвестиційного клімату України, сфери взаємовигідної кооперації тощо.

До приорітетних інтересів України у двосторонніх відносинах з Бразилією в економічній сфері та головними напрямками співпраці належать:

- Авіабудування та машинобудування (літаки, трактори);
- Агропромисловий комплекс
( фруктова мякоть заморожена, тютюнова сировина, кава, свинина);

- Хімічна промисловість (мінеральні добрива);

-Кондитерські вироби;

- Металургія ( сталевий прокат, феросплави);

- Гірничодобувна промисловість (вугілля антрацитне);

- Косметологія.

Партнер заходу -  

ПРОГРАМА

Чому варто взяти участь в зазначеному заході?

- особисте знайомство з керівниками дипломатичних місій, органів влади, міжнародних об'єднань, компаніями та отримання контактів потенційних партнерів;

- отримаєте корисні прикладні матеріали, що стосуються роботи на ринках Бразилії;

- кожен матиме змогу презентувати продукцію чи послуги своєї компанії іншим учасникам заходу;

- участь у прямих переговорах в секціях (за сферами діяльності), можливість предметного спілкування з потенційними партнерами .

Представники бізнесу матимуть змогу ставити запитання та надавати коментарі під час секції "запитання-відповіді"(питання за тематикою вебінару можна також ставити заздалегідь у формі для реєстрації).

Контакти для довідок:

Єгорова Юлія( [email protected], [email protected]);

Ольга Сухенко (oas[email protected], тел.: +38 044 461 98 07)

тел.: +380509426966; +38 044 461 98 07

Посилання в кімнату вебінару буде надіслано вам на пошту за день до події. Конференція відбудеться за допомогою системи ZOOM.

Тривалість вебінару - 2 години .

Робочі мови – українська та португальська.

Акредитація ЗМІ - [email protected] (Прес-служба залишає за собою право відмовити у акредитації)

Організаційно-фінансові умови участі:

Формат зустрічі - онлайн та офлайн для спікерів.

Вартістьучасті – 360 грн (вкл.ПДВ)

Попередня реєстрація участі - обов'язкова.

СПОНСОРСТВО:  компаніям, які прагнуть підвищити свою пізнаваність і презентувати свої продукти та послуги широкому загалу учасників і гостей форуму, пропонується можливість виступити партнером заходу.

Увага! Компаніям, які прагнуть підвищити свою впізнаваність і презентувати свої продукти та послуги широкому загалу учасників і гостей онлайн-зустрічі, пропонується можливість виступити партнером заходу. У разі зацікавленості прохання звертатися за більш детальною інформацією за вищевказаними контактами.

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин