(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ЗЕЛЕНА МОДЕРНІЗАЦІЯ ЕКОНОМІКИ: ВИКЛИКИ ТА МОЖЛИВОСТІ РОЗВИТКУ СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

16 Тра 2017 09:00-15:00

Торгово-промислова палата України спільно з Міністерством екології та природних ресурсів України, Державним агентством України з управління зоною відчуження та Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України 16 травня 2017 року проводить Другу міжнародну конференцію «Зелена» модернізація економіки: виклики та можливості розвитку сонячної енергетики».

Основною метою заходу є зміна парадигми ставлення до зони відчуження від «небезпечної» до «дружньої», сприяння розвитку сонячної енергетики та залученню вітчизняних та іноземних інвестицій, у тому числі у будівництво парку сонячної енергетики в зоні відчуження.

Також метою конференції є залучення молоді (учнів 1–5 класів київських шкіл) до підтримки розвитку «зеленої» енергетики, зокрема сонячної, шляхом проведення конкурсу дитячого малюнку. Під час конференції відбудеться нагородження переможців цього конкурсу та щорічного конкурсу творчих робіт учнів 10–11 класів м. Києва та Київської області «Молодь Київщини – за «зелену» економіку», започаткованого кафедрою екологічного менеджменту та підприємництва Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Конференція проводитиметься за підтримки Програми сприяння «зеленій» модернізації української економіки, яка фінансується урядом Німеччини та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Проект програми 

Представників ЗМІ просимо акредитуватися за телефоном +38 (044) 584-28-36 та за електронною поштою press@ucci.org.ua.

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин