(044) 584-28-24  |  (044) 584-28-36 (прес-служба)
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ЗЕЛЕНА МОДЕРНІЗАЦІЯ ЕКОНОМІКИ: ВИКЛИКИ ТА МОЖЛИВОСТІ РОЗВИТКУ СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

16 Тра 2017 09:00-15:00

Торгово-промислова палата України спільно з Міністерством екології та природних ресурсів України, Державним агентством України з управління зоною відчуження та Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України 16 травня 2017 року проводить Другу міжнародну конференцію «Зелена» модернізація економіки: виклики та можливості розвитку сонячної енергетики».

Основною метою заходу є зміна парадигми ставлення до зони відчуження від «небезпечної» до «дружньої», сприяння розвитку сонячної енергетики та залученню вітчизняних та іноземних інвестицій, у тому числі у будівництво парку сонячної енергетики в зоні відчуження.

Також метою конференції є залучення молоді (учнів 1–5 класів київських шкіл) до підтримки розвитку «зеленої» енергетики, зокрема сонячної, шляхом проведення конкурсу дитячого малюнку. Під час конференції відбудеться нагородження переможців цього конкурсу та щорічного конкурсу творчих робіт учнів 10–11 класів м. Києва та Київської області «Молодь Київщини – за «зелену» економіку», започаткованого кафедрою екологічного менеджменту та підприємництва Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Конференція проводитиметься за підтримки Програми сприяння «зеленій» модернізації української економіки, яка фінансується урядом Німеччини та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Проект програми 

Представників ЗМІ просимо акредитуватися за телефоном +38 (044) 584-28-36 та за електронною поштою press@ucci.org.ua.

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Перший конгрес із питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху розпочав роботу
22.06.2017

Перший конгрес із питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху розпочав роботу

Серед європейських країн Україна посідає перше місце за кількістю загиблих пішоходів і п’яте – за рівнем смертності в ДТП на дорогах. За день у нашій державі гине більше людей, ніж у деяких європейських країнах за рік. Основна причина такої ситуації в тому, що протягом багатьох років цією проблемою в Україні комплексно та системно ніхто не займався, досі немає єдиної й ефективної державної політики, яка б поставила вирішення проблеми безпеки дорожнього руху на рівень одного із своїх пріоритетів. Тому ТПП України, спільно з зацікавленими центральними органами виконавчої влади та громадськими організаціями з безпеки дорожнього руху, ініціювала проведення Першого міжнародного конгресу з питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху в Україні. За його результатами будуть підготовлені пропозиції до проекту Державної програми зниження рівня смертності і травматизму від ДТП.
Докладнiше...
Більше новин