(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Middle East Electricity 2018

06 бер 2018 12:00 - 08 бер 2018 14:00

6 – 8 березня 2018 року в Dubai World Trade Center відбудеться міжнародна виставка в галузі енергетики Middle East Electricity 2018. Виставка проходить під патронатом правителя Дубаю шейха Мохаммеда ібн Рашид аль-Мактума. Приймає захід Міністерство енергетики ОАЕ. Організатором виставки є компанія світового рівня Informa Exhibitions. Офіційний представник виставки в Україні – Торгово-промислова палата України.

Middle East Electricity найбільший захід у енергетичній галузі Близького Сходу та Африки. На 80 000 кв.м виставкових площ представлений весь спектр обладнання, послуг і технологій для генерації енергії, її передачі та розподілу, презентовані системи освітлення, обладнання та технології для перетворення сонячної та вітрової енергії, зберігання енергії та керування енергетичними системами, розумні технології. В цьому році Організатори виставки очікують понад 1 600 експонентів і 63 000 відвідувачів з 130 країн світу. Більш детальна інформація про виставку на сайті

Одночасно з виставкою відбудеться GLOBAL SMART ENERGY SUMMIT. Захід збирає на одному майданчику лідерів енергетичного сектору регіону, представників державних установ, виробників енергії та споживачів для обговорення поточної ситуації на ринку, ознайомлення з інноваціями та трендами в енергетичній сфері, проведення ділових зустрічей та налагодження співпраці. За три дні заходу в рамках 9 окремих програмних тем будуть проведені понад 100 сесій, більше 140 лідерів думок в енергетичній сфері з США, Європи та інших регіонів світу поділяться своїм досвідом, ідеями  та прогнозами. На заході вже зареєстровані понад 700 учасників з 20 країн світу.

ТПП України запрошує Вас долучитись до заходів світового рівня в енергетичній галузі. Участь дозволить Вашій компанії ефективно презентувати вашу продукцію, розробки та технології ключовим державним і комерційним компаніям Близького сходу та Африки, провести переговори та отримати практичні результати. 

За домовленістю з Організаторами виставки для українських компаній надають спеціальні ціни:

Стандартно обладнана площа (мін. 9 кв.м) – 755 доларів США (стіл, 2 стільці, інформаційна стійка з замком, 3 полиці, розетка та освітлення).

Обов’язкові реєстраційні внески:

  • Адміністративний внесок: - 300 доларів США (загальне адміністративні збори, страхування участі у виставці та обладнання)
  • Smart Event Reader Device – 325 доларів США (інформація про учасника в он-лайн системі виставки для забезпечення переговорів з відвідувачами виставки на стенді учасника.

З питань участі звертайтесь до ТПП України Голято Андрія +380 67 662-96-56, e-mail: avg-zed@ucci.org.ua.

 

 

 

Додати в Google Calendar