(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

МІЖНАРОДНА АГРОПРОМИСЛОВА ВИСТАВКА «EURO AGRO»

28 лис 2017 09:00 - 30 лис 2017 18:00

Міжнародна агропромислова виставка «Euro AGRO»

28-30 листопада 2017 року

Місце проведення: Виставковий цетр «Південний-EXPO», м. Львів

Міжнародна агропромислова виставка «Euro AGRO» - вдруге стане спільним проектом ПрАТ «Гал-ЕКСПО» (Україна, Львів) та TARGI KIELCE S.A. (Polska, Kielce), який має на меті всебічно сприяти розвитку партнерських відносин в агросекторі двох країн. Адже, Польща належить до ТОП-10 країн за усіма показниками зовнішньоторгівельних відносин у сфері АПК з Україною. Крім цього, їх досвід євроінтеграції, реформування та адаптації польського АПК до норм і стандартів ЄС для нас слугуватиме зразком для наслідування.

Тематичні розділи:

  • Агротехніка
  • Тепличне господарство
  • Присадибне господарство
  • Рослинництво, садівництво, городництво
  • Тваринництво, птахівництво
  • Органіка
  • Біогазове обладнання та технології
  • Будівництво сільськогосподарських обєктів
  • Транспорт, логістика в АПК
  • ІТ технології в управлінні АПК

50% експонентів – польські компанії.

Загальна кількість учасників – близько 100 компаній, очікувана кількість відвідувачів – понад 3000 осіб. Інформаційних партнерів – понад 50.

В рамках Заходу проводиться чергова виставка «Дні Польського Сільського Господарства 2017» за участі представників Міністерства Аграрної Політики та Продовольства України, Генерального Консульства Республіки Польща у Львові, Польсько-Української господарської палати, Львівської ОДА та ін. (28 листопада 2017 року.) Програмою передбачені зустрічі В2В.

Також одним з ключових заходів Виставки є Конференція «Польсько-українська співпраця в агропромисловому комплексі», 29 листопада 2017 року. До участі у Конференції запрошені провідні експерти з України та Республіки Польща в галузі сільського господарства.

Запрошуємо Вас приєднатися до об’єднаного стенду українських фермерів, який організовує ТПП України спільно з Проектом «Дні Польського Сільського Господарства 2017» та відвідати заходи, які проводяться в рамках Виставки.

Участь платна. (Вартість прораховується відповідно до заповненої анкети).

Для отримання анкети експонента прохання зареєструватися тут.

Також готується група відвідувачів Виставки та всіх заходів, які проводяться в рамках Виставки. Забезпечується дорога з Києва до Львова. Кількість місць обмежена.

Для відвідання виставки прохання зареєструватися тут.

Деталі за телефоном: 044 586-40-15 та e-mail: dvb-sem@ucci.org.ua

Додати в Google Calendar