(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Міжнародна спеціалізована виставка «Italian Wine Expo 2017»

08 Гру 2017 13:00-20:00

8 грудня  2017 року в Hilton Kyiv  відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка «Italian Wine Expo 2017», присвячена винному мистецтву Італії. Захід складається з двох частин: семінару майстер-класу для представників професійного винного і харчового сектору та імпортерів, а також дегустації.
Виставка-дегустація «Italian Wine Expo 2017» надасть всім бажаючим можливість ознайомитися зі світом вина та дізнатися про дивовижні переваги цього чудового напою. Даний захід є зв’язною ланкою між фахівцями, рестораторами та оптовиками для закупівлі кращих сортів колекційних вин. Можна з упевненістю стверджувати, що виставка грає важливу роль при формуванні асортименту винних карт в кращих ресторанах Києва та інших регіонів країни.

У виставці прийматимуть участь такі компанії, як: VINIBIAGI (Колонелла, провінція Терамо), SEITERRE (ViniRizzi), MEDIASPHAERA, REASSI (Падуя), TENUTASANJACOPO (Ареццо), CASSINA (Лессона, Бієлла), PETRUSSA (Препотто, Удіне), PAOLOLEO (Сан Доначі, Апулья), MIRO’ VINI, (Веккьяно, Піза), PIANDELLEVETTE. Крім винної продукції, на виставці буде представлено також харчову продукцію компаній-вирбників, а саме: сирний та м’ясний сектор, високоякісна оливкова олія, різні види пасти тощо.

Представництво Італії при Торгово-Промисловій Палаті України та, зокрема, компанія B2Ukraine вже мають досвід в організації виставок такого формату, адже 7 липня цього року було проведено схожий масштабний захід в ЦУМ (Київ), де було зібрано понад 300 гостей та представників імпорту і винної індустрії.

Програма заходу

13.00-16.00

Воркшоп для професійного
винного та торговельного сектору

Під час воркшопу всім учасникам виставки надається можливість спробувати понад 80 товарів, представлених безпосередньо виробниками з регіонів Італії, що підтримують найдавніші традиції у виноградарстві. Вся винна продукція є ексклюзивною, адже досі ще не представлена на українському ринку.

16.00-18.30

Семінар Майстер-Клас “Італія, один великий прекрасний виноградник”

На дегустації буде представлено 5 марок італійських регіональних вин. Семінар проводиться за підтримки “Italian Wine Expo”, у співпраці з Почесним Консульством Італії та Торгово-Промисловою Палатою України, спікером Bartolomeo Roberto Lepori (журналіст та сомельє найвищого класу) у співпраці з професійним сомельє Григорієм Баландіним.

Організатори заходу:

  • Почесне Консульство Італії
  • Торгово-промислова палата України
  • Hilton Kyiv
  • “La Tavola Italiana”
  • “Pilota Green”

За додатковою інформацією просимо звертатись:
+38 (093) 921-69-61 (Олег Береснєв)  або надсилати листа з поміткою “Медіа” на адресу: info@b2ukraine.com, tatyana@b2ukraine.com.

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин