(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

“Високий туристичний сезон: виклики та перспективи” - засідання Авіаційного комітету при ТППУ

19 чер 2019 11:00-13:00

Високий туристичний сезон - це завжди виклик для туроператорів, аеропортів, авіакомпаній та органів влади, що опікуються правами громадян України на відпочинку. Комфорт, строки виконання зобов'язань та безпека - це те, на що розраховують туристи.

Стан, перспективи та виклики високого туристичного сезону обговорять на розширеному засіданні Авіаційного комітету при ТППУ представники аеропортів, авіакомпаній, туроператорів та органів влади.

“Разом зі збільшенням пасажиропотоку зростає навантаження на інфраструктуру, персонал та авіаційну безпеку. Так добовий пасажиропотік в аеропорту “Бориспіль” 2 червня склав 51 853 пасажири. Час перебування пасажира в терміналі в середньому складає 2,5 години, але коли затримка рейсу - навантаження на інфраструктуру зростає і комфорт для пасажирів зменшується,” - прокоментував цьогорічний туристичний сезон Євгеній Дихне, перший заступник генерального директора Міжнародного аеропорту “Бориспіль” та голова Авіаційного комітету при ТППУ.

Розширене засідання Авіаційного комітету при ТППУ відбудеться 19.06.2019 року з 11:00 до 13:00

Місце проведення: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, зала 101, приміщення ТПП України.

Для участі акредитація обов'язкова. 

Запрошені учасники засідання: найбільші туроператори України, українські авіакомпанії, аеропорти України, хендлінгові компанії, Державна авіаційна служба України, Міністерство інфраструктури України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату Авіаційного комітету на електронну адресу: [email protected]

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин