(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Шведсько-український бізнес-форум

14 чер 2018 09:00-20:00

14 червня о 9:00 посольство Швеції в Україні запрошує вас на VII Шведсько-український бізнес-форум, який пройде у Hyatt Regency Kyiv. 

Ця подія, починаючи з першого форуму, який відбувся у 2012 році, проходить за підтримки шведської бізнес-спільноти і має на меті продемонструвати інтерес до України зі сторони шведського бізнесу, український інтерес у шведських іноваційних продуктах і рішеннях, а також шведські цінності свідомого ведення бізнесу.

Головними темами форуму будуть двостороння торгівля, реформи й бізнес-клімат, а також можливості для шведських компаній в Україні. Для українських підприємців форум стане нагодою зустріти представників шведських компаній й установ і дізнатися більше про відкритий ринок Швеції.

Семінар «Швеція – відкриті торгові ворота», організований Шведською торговою колегією і Офісом із просування експорту України, надасть практичну інформацію і поради щодо питань, які стосуються експорту до Швеції й інших ринків ЄС.

Форум також включатиме спеціальний семінар Арбітражного інституту Стокгольмської торгової палати, другої за величиною в світі інституціії для вирішення інвестиційних спорів. На семінарі будуть представлені найважливіші аспекти арбітражних правил.

Реєстрація 

Додати в Google Calendar

Теги: ТППУ, Швеція

Анонси

Останні новини

Більше новин