(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Виставка енергоефективних та ресурсозберігаючих технологій – Акватерм 2018

15 тра 2018 09:00 - 18 тра 2018 18:00

З 15 по 18 травня в МВЦ столиці пройде Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки і басейнів – АкваТерм Київ 2018. Продовж 20 років виставка є найбільшою подією на ринку інженерних систем всієї Східної Європи.

Захід служить ефективною міжнародною платформою для демонстрації повного спектра ресурсозберігаючих технологій для всіх секторів ЖКГ, промисловості та приватного попиту.

Участь в АкваТерм Київ – це найкраща можливість заявити ринку про себе, презентувати своє обладнання, інструменти та послуги цільовій аудиторії, сформувати нові бізнес зв'язки, залучити інвестиції та укласти вигідні контракти. Саме тому у виставці щорічно беруть участь понад 500 провідних компаній ринку, а відвідують захід більше ніж 25 тисяч спеціалістів з 47 країн, серед яких: монтажники і проектанти різних інженерних систем, топ-менеджери та фахівці найбільших промислових підприємств, мери міст України, їх заступники, представники фінансових структур, профільних державних і громадських організацій.

У 2018 році свою участь у виставці вже підтвердили 478 провідних компаній з Боснії та Герцеговини, Великобританії, Угорщини, Німеччини, Гонконгу, Італії, Індії, Китаю, Казахстану, Литви, Люксембургу, Нідерландів, Польщі, Сербії, Словаччини, Туреччини, Швеції, Чехії, України та Франції. При цьому реєстрація нових експонентів триває щодня.

У спеціальних сервісах виставки  зареєструвалися понад 140 найбільших виробничих підприємств, заводів, агрохолдингів, фермерських господарств, комунальних підприємств, ОСББ та проектних організацій, серед яких такі гіганти ринку, як: Укренерго, Nemiroff, PhilipMorris, Укртатнафта, Астарта-Київ, Донецькоблгаз, Рівненська АЕС, Novus,ARTERIUM, Yukoil, Sperco, СБК, Kievguma, Оболонь, Фармак, Дніпропетровська ОДА та багато інших.

Ділова програма Акватерм, підготовлена ​​спільно з ВГО «КЛУБ МЕРІВ», Асоціацією «Укрводоканалекологія», SwedishBusinessAssociationin Ukraine, Посольством Королівства Швеція в Україні, BDH Німецькою Асоціацією енергоефективної та відновлюваної енергії та Національною Асоціацією України по теплових насосах приверне тисячі профільних фахівців галузі, представників державних структур, громадських організацій та керівників провідних профільних компаній.

Вперше на одному майданчику з Акватерм Київ пройде Міжнародна будівельна виставка WorldBuildKyiv. Консолідація найбільших індустріальних виставок країни дозволить істотно збільшити цільову аудиторію, ділові можливості та комерційний ефект для кожного учасника заходів.

Крім того, в рамках АкваТерм Київ 2018 відбудеться запуск щорічного Всеукраїнського фестивалю «Я – монтажник». Організатор – "Прем'єр Експо" анонсує, щоФестиваль стане першою спеціалізованою платформою для розвитку бізнесу монтажників систем опалення, водопостачання, вентиляції та кондиціонування в Україні.

Програма фестивалю буде наповнена корисними семінарами, чемпіонатами, демонстраціями, майстер-класами та подарунками для фахівців галузі, а також розіграшом автомобіля FIAT серед монтажників систем опалення.

Впровадження енергоефективних технологій в Україні починається з виставкиАкватерм!

Ласкаво просимо!

Міжнародний виставковий центр (Україна, Київ, Броварський пр-т 15)

Для того, щоб відвідати захід безкоштовно зареєструйте промокодFB2018 на сайті https://aqua-therm.kiev.ua/uk-UA/visitors/e-ticket.aspx#personal

Акредитація представників ЗМІ:

Олександр Казмиришин

e-mail: A.Kazmirishin@pe.com.ua

+ 38 (093) 973 86 16

Додати в Google Calendar