(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Експортуй розумно!

27.02.2020

Думаємо, вибираємо, плануємо, рухаємося - під таким гаслом Дніпропетровська торгово-промислова палата за технічної підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» продовжує навчання регіональних бізнесменів тонкощам експортної діяльності.

Практично у будь-якого товару є потенціал для продажів за кордон. Просто іноді підприємцю не вистачає знань – з чого почати і як рухатися далі. Дніпропетровська ТПП завдяки співпраці з Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» надає можливість експортерам Дніпропетровщини опанувати практичні інструменти з будування і реалізації експортної діяльності.

Дводенний практичний курс Export Bootcamp in Dnipro, який розпочався 26 лютого в Дніпропетровській ТПП і триватиме 2 дні, дає підприємцям відповіді на питання – які кроки треба зробити для успішного експорту.

Експортний шлях можна порівняти зі шляхом спортивним – перемоги досягає лише той, хто веде ретельну підготовку, розраховує сили, має стратегію, тактику та щоденні чітко сформульовані плани.

Тож з якими питаннями прийшов на тренінг наш бізнес? Запитаємо про це в учасників.

Сергій Севріков, директор ТОВ «Компанія «Сенко Україна»: «Наша компанія займається вирощуванням овочів, фруктів та ягід, їх підготовкою до продажу, а також переробкою і виробництвом продуктів харчування. Ми хочемо за рахунок розвитку експорту оптимізувати економічний стан компанії, мінімізувати внутрішні ризики».

Олена Туровська, експорт-менеджер ПП «Кидди-Ко»: «Наша компанія виробляє картини за номерами. На даний час ми вже зайняли гарні позиції в Україні й зараз думаємо про розширення географії своїх продажів».

Глотова Анна: «Я представляю ТОВ «АСС», торгову марку «Помідора» - це соуси, кетчупи, томатні пасти. Ми вже маємо деякий досвід експортування. Але ми не маємо постійних закордонних партнерів. Тож для нас важливо дізнатися, як можна встановити довгострокові експорті контакти, що для цього треба зробити».

Володимир Лопатко, ФОП «Лопатко В. О.», Дніпро, виробництво сиропів,топінгів:  «Нашу компанію цікавить питання диверсифікації ринку. І ми розглядаємо експорт як можливість зростання прибутку за рахунок виходу на нові закордонні ринки і диверсифікації нашого товарного асортименту, тобто, його розширення в залежності від ринкових потреб. Дуже вдячний Дніпропетровській ТПП за цей тренінг, бо вже сьогодні відчув його результат – тренер обрав продукт нашої компанії для практичного кейсу, який ми вже й розглянули, застосовуючи усі необхідні кроки. Тож я вже отримав реальний результат». 

Анонси

Останні новини

Більше новин