(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

На Форумі «AgroPro» обговорюють переваги і шляхи кооперації

31.10.2019

31 жовтня у ВЦ «Козак-Палац» стартував ІІІ спеціалізований аграрний форум «AgroPro». Захід відбувається в рамках Європейського Тижня Підприємництва. Організатор: Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя, оснований на базі Запорізької торгово-промислової палати, за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи «EU4Business» Європейського Союзу.

«Сила в кооперації» - основна тема заходу. У числі учасників - власники та топ-менеджери малих і середніх підприємств агросектору, сфери виробництва і переробки, торгівлі, послуг та інших галузей економіки.

 «Сільськогосподарська кооперація може стати основою для розвитку малого бізнесу та підприємництва у селах, а значить — створити умови для процвітання сільських громад та реформування аграрного сектору», - наголосив віце-президент Запорізької ТПП Андрій Куц.

Участь у заході взяв  директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Андрій Поляков.

« …Кооперація, об'єднання в кластери або кооперативи - це потужний інструмент ринкової економіки. На сьогодні в області створено 29 кооперативів, що об’єднали 726 осіб»

Сучасні тенденції створення кооперативів, фінансові інструменти, податкові та юридичні аспекти, смарт-технології – цим та іншим темам присвячені виступи авторитетних експертів, власними практичними«кейсами» діляться компанії, що вже успішно застосовують переваги кооперації на практиці.

Модератором першої дискусії форуму, присвяченій сучасним тенденція кооперації в агросекторі, виступив Олег Юхновський, голова комітету підприємців АПК при Торгово-промисловій палаті України. Спікер зазначив:

«Відродження кооперативного руху – складний і тривалий процес. Приємно відзначити, що Запорізький регіон уже має успішні практичні приклади кооперації, що будуть представлені на форумі.

В цілому, розвиток кооперації в Україні має величезний потенціал, що може і має забезпечити якісні зміни у сільському господарстві, суттєво підвищити конкурентоспроможність української продукції на внутрішньому та зовнішніх ринках, сприяти розвитку малого та середнього аграрного бізнесу».

Національний менеджер Проекту ІТС в Україні «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості» Альона Коломойцева представила на форумі особливості і переваги спільної участі МСП плодоовочевого сектору у міжнародних виставкових заходах.

Власним досвідом поділилися підприємці, які вже побували на міжнародних виставках разом із Проектом ІТС. Це представники компній ФОП «Ольшанський», ФГ «Деметралєкс», ТОВ «Агро-поставка».

1 листопада учасники форуму завітають до компанії «СПП «Лана», де познайомляться з практичними прикладами застосування сільськогосподарської кооперації.

Анонси

Останні новини

Більше новин