(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Новий проект для регіонального бізнесу

20.05.2019

Дніпропетровська торгово-промислова палата та ITC (Міжнародний Торговий центр) вже в серпні 2019 року планують старт нового для Дніпропетровщини проекту щодо виведення підприємств області на глобальний ринок.

З 2016 року на Півдні України реалізується проект Міжнародного Торгового Центру (ITC), спільного агентства СОТ та ООН, «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості» – проект міжнародної технічної допомоги, що фінансується Посольством Швеції та спрямований на підвищення конкурентоспроможності МСП плодоовочевого сектору й розвиток їх експортних компетенцій.

З 2019 року географія Проекту ITC (Міжнародного торгового центру), який допомагає малим і середнім виробникам та переробникам свіжих фруктів і овочів в Україні підвищити свою конкурентоспроможність, інтегрувати в національні та глобальні ланцюжки створення вартості, відкрити доступ до нових ринків з фокусом на ринки ЄС, розширилась і на Дніпропетровську область.

«На Дніпропетровщині активно розвивається аграрна галузь. Аграрії області серед лідерів країни за виробництвом сільськогосподарської продукції. Ця сфера діяльності нашого регіону має великий прихований потенціал і залишається перспективною для світового капіталу. Саме це дозволить нам успішно реалізувати новий проект», – вважає Сергій Кучерявенко, віце-президент Дніпропетровської торгово-промислової палати, й додає: – «Сьогодні для України  активно відкриваються нові експортні ринки. І вкрай важливо допомогти підприємцям нашого регіону правильно подати свою продукцію. Вихід на нові ринки – це розвиток економіки».

Також Сергій Кучерявенко поділився своїми враженнями щодо екскурсії до однієї з провідних фруктових компаній регіону «Сади Дніпра», яка відбулась в рамках вищезазначеного Проекту Міжнародного Торгового Центру (ITC):

– «Для України питання експорту в плодоовочевому сегменті дуже важливе. Наразі країна втрачає мільйони доларів прибутку, оскільки багато підприємств не можуть зробити продукт необхідної якості, зберегти його і правильно підготувати для реалізації на міжнародні ринки. Інвестор компанії «Сади Дніпра» зробив масштабну якірну інвестицію в будівництво великого сховища для яблук. Ми натхненні і вважаємо, що ця інвестиція надасть серйозний імпульс для розвитку плодоовочевого сектору регіону та країни».

Проект Міжнародного Торгового Центру (ITC), спільного агентства СОТ та ООН, «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості» має декілька етапів.

На першому етапі буде розроблятися дорожня карта проекту, створюватися інфраструктурна підтримка освітньої діяльності для аграріїв. Дніпропетровська ТПП, яка має великий досвід співпраці з європейськими проектами з підтримки  малого та середнього бізнесу, планує надавати розширену навчальну програму (семінари, тренінги, «круглі столи», форуми, конференції) представникам аграрного сектору, а також допомогу в організації виставок і презентацій.

    

 

 

 

 

Анонси

Останні новини

Більше новин