(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Спеціалізована виставка «Ювелірний Світ» відбулася у Запоріжжі

23.09.2020

У запорізькому виставковому центрі «Козак-Палац» відбулася 19-а міжрегіональна спеціалізована виставка ювелірних виробів «Ювелірний Світ – 2020», організована Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки Асоціації Ювелірів України.

«Ювелірний Світ» у Запоріжжі – завжди яскрава та довгоочікувана подія.

Цей рік теж не є виключенням: власну продукцію демонстрували відомі українські ювелірні будинки, представники закордонних торгових марок, нові яскраві компанії, заводи-виробники, на відвідувачів чекали приємні бонуси, акційні пропозиції.

На виставці були представлені: золоті та срібні прикраси, прикраси з діамантами, натуральне каміння, ювелірна біжутерія, прикраси з емаллю, ексклюзивні авторські вироби, мистецькі вироби, художні картини.

Загалом ювелірні вироби запропонували понад 70 учасників з різних міст України.

Також «Ювелірний Світ» - місце зустрічі професіоналів галузі. Експозиція сприяє популяризації та розвитку ювелірної промисловості, адже тут заявляють про себе талановиті спеціалісти та майстри, демонструються ексклюзивні прикраси.

Які тенденції та перспективи української ювелірної галузі? Які технології використовують найуспішніші компанії? – Відповіді на ці та багато інших запитань, як завжди, можна було знайти на виставці.

Захід відбувався з дотриманням карантинно-санітарних вимог. Для комфорту й безпеки відвідувачів та учасників у «Козак-Палац» створені всі необхідні умови.

Анонси

Останні новини

Більше новин