(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

У ВЕРХОВНОМУ СУДІ УКРАЇНИ ВИРІШУВАЛИ, ЯК ЗАХИСТИТИ ПРАВО ВЛАСНОСТІ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ

14.02.2017

14 лютого у приміщенні Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати відбувся семінар, в рамках якого обговорили зміни та доповнення до деяких законодавчих актів України, які набули чинності з 1 січня 2017 року та регулюють правовідносини у податковій сфері та сфері трудових відносин.

У ролі доповідачів виступили фахівці обласних управлінь Державної фіскальної служби, Державної регуляторної служби, Держпраці та Кіровоградської міської ради.

Від спеціалістів ГУ ДФС Оксани Реви, Наталії Івахнюк, Вікторії Легун та Борислава Безсмолого учасники заходу дізнались про податкові інновації, що почали діяти з 1 січня 2017 року для СПД – юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців. 

Керівник представництва Державної регуляторної служби у області Наталія Онищенко розповіла про дію мораторію на перевірки СПД.

Ганна Масловська, начальник відділу з питань праці та зайнятості населення управління Держпраці, акцентувала увагу на питання перевірок підприємств.

Керуюча справами виконавчого комітету Кіровоградської міської ради Альвіна Бондаренко повідомила про зміни у Законі України «Про місцеве самоврядування».

Після доповідей та презентацій фахівці відповіли на численні запитання учасників заходу.

Анонси

Останні новини

Більше новин