(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ПОТЕНЦІАЛ ТА МОЖЛИВОСТІ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ, ЯК ОСНОВНИЙ СТИМУЛ ДО РОЗВИТКУ РЕГІОНАЛЬНОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ

16.02.2017

«На плечах Дніпропетровської торгово-промислової палати величезна відповідальність, оскільки це чи не єдина організація регіону, яка може об'єднати бізнес. На часі думати про нову модель організації, виходячи з потреб бізнесу, сучасних тенденцій» - зазначив президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков на засіданні Ради Дніпропетровської торгово-промислової палати.

«ТПП є першим за рейтингом впливовості інститутом, що представляє інтереси бізнесу на національному та регіональному рівні, постійно підвищуючи свою роль як третейської організації, підтримує дієвий зв'язок між органами влади і підприємництвом. Я радий, що органи влади області швидко реагують на наші пропозиції і вже отримано згоду з боку обласної державної адміністрації та обласної ради про підтримку низки заходів, які заплановані для проведення в Італії та Південній Кореї.

Вітаю підприємців Дніпропетровщини з тим, що серед п’ятнадцяти центрів підтримки бізнесу, що найближчим часом будуть створені в регіонах нашої країни, на базі та в партнерстві з Дніпропетровською ТПП діятиме сучасна інфраструктура підтримки малого та середнього бізнесу в рамках ініціативи ЄС EU4BUSINESS» - додав Геннадій Чижиков.

На щорічному зібранні членів Ради Дніпропетровської торгово-промислової палати традиційно заслухали звіт президента ДТПП Віталія Жмуренка про роботу палати за 2016 рік, окреслили плани на 2017 рік. Говорили, ділились думками та вносили пропозиції щодо покращення діяльності палати. Загалом, рік, що минає, видався для найбільшого бізнес об’єднання Дніпропетровщини  плідним на досягнення.

Дніпропетровська ТПП залишається лідером системи торгово-промислових палат України за багатьма показниками, щорічно демонструючи дієву підтримку бізнесу одного з найпотужніших регіонів України .

«Обласна влада налаштована на співробітництво з бізнесом, торгово-промисловою палатою і ми робимо все можливе, використовуючи різні важелі державної підтримки, аби ви відчували це» - зазначив у своєму вітанні до членів Ради Дніпропетровської ТПП перший заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олег Кужман.

 «Голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резніченко оголосив 2017-й роком експорту в регіоні. Ми готові використовувати всі інструменти (презентації, семінари, підтримка інвесторів, опрацювання механізму компенсації відсоткових ставок кредитування для МСБ тощо) аби експорт зростав, бізнес розвивався, забезпечуючи додаткові надходження до бюджету області» - додав Олег Кужман.

Голова обласної ради Гліб Пригунов запевнив присутніх у тому, що обласна рада завжди демонструвала й демонструватиме свою підтримку торгово-промисловій палаті та бізнесу регіону.

«В нас єдина мета і напрямок руху тотожний. Ми усі працюємо на зміцнення позицій Дніпропетровщини як на національному рівні, так на міжнародній арені» - зазначив він.

Свою думку від роботи палати в минулому році виловили члени Ради – підприємці регіону. Загалом діяльність регіональної торгово-промислової палати визнано як таку, яка відповідає загальним цілям та концепції. Отримано багато схвальних відгуків. Всі пропозиції та зауваження від бізнесу були заслухані та опрацьовуватимуться протягом найближчого часу.

Приємним моментом засідання стало вручення нагород партнерам Дніпропетровської торгово-промислової палати.

Анонси

Останні новини

Більше новин