(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Діловий сніданок з Міністром економіки в ТПП України (ВІДЕО)

09.07.2020

Питання бізнесу були обговорені з Міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігорем Петрашком на діловому сніданку ТПП України.

В рамках проведення засідання Президії ТПП України відбувся діловий сніданок членів Президії з Міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігорем Петрашком.

За сніданком учасники засідання мали можливість обмінятися думками щодо заходів стимулювання економіки та поставити питання пану Петрашку: про внесення змін до Закону «Про публічні закупівлі» (питання локалізації) та до Податкового і Митного кодексів (з метою залучення інвестицій в промисловий сектор), роботу експортно-кредитного агентства, підтримку бджолярства та броварства, акцизу на пальне для агропромислового комплексу. Особлива увага була приділена проблемі подолання наслідків пандемії коронавірусу COVID-19.

На зустрічі представники ТПП України попросили підтримати ряд питань, а саме: подовження пільгових строків несплати за землю та оподаткування об’єктів нежилої нерухомості, створення інструментів фінансової підтримки промисловості, проведення інвестиційно-промислової конференції під час «Експо-2020».

«Наразі є декілька законопроєктів, що стосуються індустріальних парків. Хочу звернути увагу на інвестиційні няні: залучення інвестицій в нові проєкти, яким не вистачає фінансування. Це - вираження грошової підтримки. Сподіваюсь, цей законопроєкт буде прийнятий», - дав відповідь на одне з питань пан Петрашко.

Також було запропоновано розробити та підписати План спільних дій на 2020-2021 роки.

 

«Ми вдячні Торгово-промисловій палаті України за плідну співпрацю, а також за активну участь в прийнятті документів і створенні законопроєктів. Нещодавно урядом була представлена Програма подолання наслідків пандемії COVID-19, яка була розроблена з урахування пропозицій ТПП України. Вона передбачає близько 230 детальних заходів для відновлення нашої економіки», - сказав Ігор Петрашко.

У своєму виступі Міністр розповів про напрями діяльності Міністерства, що впроваджуються, та окреслив можливі сфери для співпраці з ТПП України.

«У зв’язку з нинішніми обставинами, переговори щодо підтримки експорту ведуться менш активно. Але робота в цьому напрямі здійснюється на постійній основі. Наприклад, цього місяця буде перший страховий кейс у діяльності Експортно-кредитного агентства, пов’язаний зі страхуванням експорту в країни Африки», - зазначив Міністр.

Ми дякуємо пану Петрашку за участь у діловому сніданку та конструктивний діалог.

Анонси

Останні новини

Більше новин