(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Допомога бізнесу має стати стандартною державною послугою – міністр цифрової трансформації на форумі в ТПП України

11.12.2019

У ТПП України відбувся ІІІ Національний форум розвитку МСБ 2019: ЗРОСТАЙМО РАЗОМ!, участь у якому взяли понад 500 представників малих і середніх підприємств. МСБ поділився історіями успіху й отримав новий поштовх для розвитку.

Торгово-промислова палата України спільно з Офісом розвитку малого і середнього підприємництва при Мінекономіки (SMEDO) та проектом EU4Business/FORBIZ, за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні втретє зібрала представників малих і середніх підприємств, міжнародних організацій, кредитних і банківських установ, які надають допомогу сектору МСБ.

«Україну повинні знати у світі як країну підприємців. Ми маємо амбітну мету – стати першою у світі mobile only державою. Для цього вже запускаємо перші онлайн консалтинг-зони, покликані допомогти бізнесу, проконсультувати з низки питань. Допомога бізнесу має стати стандартною державною послугою. Потрібно, щоб героєм українців став Підприємець!», – сказав Михайло Федоров, віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації України.

Бізнес-спільноту ознайомили із перспективами  й існуючими можливостями для підтримки їхнього зростання. Форум  забезпечив унікальну можливість для малих і середніх підприємств дізнатися про актуальні програми підтримки бізнесу й отримати консультації щодо участі в них «із перших вуст» – від експертів міжнародних донорських і фінансових організацій. Це перетворило його на найбільшу національну подію в цьому році, орієнтовану на розвиток та зростання МСБ в Україні.

«ТПП України  платформа потужної «концентрації» стратегій, презентацій, програм і проєктів, головна  мета яких – сприяння  підприємцям у пошуку  власного шляху розвитку свого бізнесу, визначення конкретних інструментів: фінансових, консультаційних, експертних, освітніх, незалежно від сфери діяльності. ТПП України разом із 25 регіональними торгово-промисловими палатами кожний день допомагає українським підприємствам знаходити можливості експортувати та нових партнерів, брати участь у всесвітніх виставках. Також ТПП України є офіційним представником міжнародних проєктів підтримки МСП, таких як: Enterprise Europe Network,  Erasmus for Young Entrepreneurs, Horizon 2020. Ми всі прагнемо, щоб в Україні була цілісна політика, системний підхід та зрозумілий чіткий план щодо здійснення реформ в інтересах бізнесу», – сказав Геннадій Чижиков, президент ТПП України.

Учасникам було запропоновано насичену програму: дискусійна панель «Розвиток МСП в Україні: Курс на 2020», сесія пітчінгу понад 20 діючих програм та інструментів підтримки розвитку підприємств, зони консультацій і нетворкінгу та паралельні практичні семінари щодо доступу до  знань, фінансування, ефективного регулювання та ринків.

«Саме МСП – гарант швидкого зростання економіки України, той драйвер, який ми маємо розвивати. Наша амбітна мета – швидке стале інклюзивне зростання на 40% за 5 років», – сказав Дмитро Романович, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Особливий фокус презентацій і центральна зона консультацій  продемонстрували можливості доступу підприємцям до інформації та сервісів онлайн, зокрема через новий державний портал для малого і середнього бізнесу sme.gov.ua й інші нещодавно розроблені онлайн-платформи.

Дискусії були присвячені розвитку зовнішньої торгівлі, регуляторній політиці, захисту інтересів бізнесу, імплементації європейських програм підтримки МСП в Україні, доступним фінансовим інструментам від національних і міжнародних фінансових установ, історіям успіху  українських підприємців із різних галузей економіки.

Участь у форумі надала підприємцям можливість напрацювати мережу  унікальних професійних контактів і збільшити шанси на розвиток успішного бізнесу.

Форум є заключною подією Європейського тижня підприємництва. Цей формат є ще одним кроком до інтеграції наших підприємств в європейську 
бізнес-спільноту.

Нагадаємо, Торгово-промислова палата України є платформою для формування бізнес-зв’язків і комунікацій між національним та зарубіжним бізнесом і владою.  Місія Торгово-промислової палати України  – створення та підтримка сприятливого середовища для ведення бізнесу в Україні і посилення міжнародної ділової співпраці «Україна-Світ». Мета – розвинутий і сильний вітчизняний бізнес.

Анонси

Останні новини

Більше новин