(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Геннадій Чижиков взяв участь у засіданні Генеральної ради Всесвітньої федерації палат

13.02.2020

Оскільки ТПП України вперше за багато років затверджено до складу лідируючих членів Генеральної ради Всесвітньої федерації палат, президент ТПП України разом із колегами взяв участь у денному обговоренні пріоритетів 2020 року та 13 WCC.

Учасники засідання говорили  про масштабні ініціативи: Chamber climate coalition, підготовку та участь у B20, розглянули питання стратегії розвитку WCF, обговорювали тренди: інновації, інтернаціоналізацію, процеси сталого розвитку, кліматичні зміни, розвиток малого бізнесу, роль жінок у бізнесі тощо.

«Світ змінюється, не лишається осторонь змін і Україна.
Приємно, що наша держава поступово стає частиною прийняття глобальних важливих світових рішень. Торгові палати нині концентрують свою увагу навколо послуг і комунікацій, щоб бізнес міг спілкуватися на єдиній платформі. Звідусіль звучить цифра 4.0. Під егідою Chambers 4.0 пройде наступний World Chambers Congress у Дубаї. Важливо, що Україна задіяна у цих процесах, ми – активний гравець, голос якого чують.
Ми теж у тренді – впроваджуємо електронну палату, розпочали видачу електронних сертифікатів походження, електронних карнетів АТА»,   сказав Геннадій Чижиков.

Нагадаємо, WCF є основою палатівської спільноти, що забезпечує платформу для спілкування та співпраці лідерів палат один із одним.

Анонси

Останні новини