(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Керівники системи торгово-промислових палат обговорили питання розвитку високотехнологічного експорту

28.02.2020

Підтримка індустріального розвитку економіки, нарощування несировинного експорту, збільшення обсягу української продукції з доданою вартістю, підготовка трудових ресурсів – одні з головних питань, які обговорювались під час засідання Президії Торгово-промислової палати України. Учасники зустрічі зазначили, що всі ці заходи є ключовими для економічного розвитку України.

Вінницька ТПП поділилася досвідом у  захисті прав інтелектуальної власності для українських підприємців. Колеги проводять активну інформаційну політику серед місцевих представників бізнесу. Зокрема, роз’яснюють шляхи  уникнення інтелектуального рейдерства та патентного тролінгу.

Учасники наради пораділи результатам успішної участі українських виробників та експортерів у найбільшій Міжнародній виставці сільськогосподарської продукції та продуктів харчування «GULFOOD-2020», яка нещодавно пройшла в Дубаї (ОАЕ). Українську експозицію на виставці підготувала Київська ТПП.

Колеги з Чернігівської  ТПП звітували про напрацювання у  судовій експертизі. А представник ТПП України в Європейському Союзі та Німеччині Валентина Суржикова основну увагу у своєму звіті приділила співпраці ТПП України з ключовими європейськими та міжнародними організаціями, такими як Європалата та Міжнародна торгова палата.

Також члени Президії  ТПП одноголосно погодили призначення представником ТПП України в Республіці Афганістан Артема Тараненка. Це рішення сприятиме активізації ділової взаємодії українських та афганських бізнесменів. Програмою подальшого співробітництва передбачено створення Торгового дому України в Афганістані. ТПП пропонує вітчизняним підприємцям долучитися до співпраці з азійською країною.

Анонси

Останні новини

Більше новин