(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Розвиток освіти як передумова для майбутніх інвестицій

19.11.2020

За ініціативи Міжнародної ради бізнес-асоціацій та палат в Україні (ICBAC) в ТПП України було проведено міжнародний форум «Передумова для майбутніх інвестицій – сучасна освіта».

Прагнення України утримати молодь у країні та потенційно приваблювати додаткові таланти з-за кордону можуть бути успішно втілені лише завдяки модернізованій системі освіти.

З метою обговорення нагальних тем, які стосуються сфери освіти, Міжнародна рада бізнес-асоціацій та палат в Україні (ICBAC) організувала міжнародний форум «Передумова для майбутніх інвестицій – сучасна освіта». Нагадаємо, що ICBAC, створена в 2017 році за ініціативою ТПП України, представляє 10 українських та закордонних торгово-промислових палат та бізнес-асоціацій, а також понад 9000 українських та іноземних компаній в Україні та за кордоном.

Захід відбувся за підтримки компаній Bosch і DTEK.

Форум став платформою для обміну баченнями щодо основних пріоритетів, на яких має зосередитися Україна для розвитку сучасної системи освіти, яка би відповідала потребам економіки і сприяла внутрішньому та іноземному інвестуванню в неї.

Відкрив міжнародний форум президент ТПП України Геннадій Чижиков.

«Сучасна освіта є не тільки передумовою для майбутніх інвестицій, як про це йдеться в назві нашого форуму, а й необхідною умовою успішного соціально-економічного розвитку будь-якої нації, будь-якого суспільства», - зазначив пан Чижиков.

Спікерами виступили представники центральних органів державної влади України, державних і приватних навчальних закладів, українського й іноземного бізнесу та молодіжних організацій.

Під час дискусії, поміж іншого, було розглянуто питання професійно-технічної освіти (дуальна освіта) на прикладі трьох європейських країн - Австрії, Німеччини та Швейцарії, які мають багатовіковий досвід поєднання професійної підготовки на підприємстві та у професійних школах.

Переглянути запис форуму українською мовою можна за посиланням.

Анонси

Останні новини

Більше новин