(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Шрі-Ланка - більше ніж країна чаю

28.10.2020

Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков віртуально познайомився з Надзвичайним та Повноважним Послом Шрі-Ланки в Турції (за сумісництвом в Україні та Грузії) Мохамедом Різві Хассеном.

Як зазначив пан Чижиков, у 2019 р. обсяг двосторонньої торгівлі товарами склав 100,5 млн. доларів США (ріст на 24,7%). Водночас експорт склав 62,4 млн. доларів США (зростання на 52,7% за рахунок збільшення поставок чорної металургії, сільськогосподарської продукції, рослинних олій, гумових виробів, каучуку та пластмаси), імпорт із Шрі-Ланки - 38,1 млн. доларів США (зменшення на 4,2 %).

«Незважаючи на те, що між нашими країнами тисячі кілометрів, кожен українець знає, що на Шрі-Ланці дивовижні курорти та найсмачніший чай. Наше завдання – зробити усе можливе, щоб до цих факторів додалися: легкість ведення бізнесу та активна торгівельна й економічна співпраця,» - прокоментував Геннадій Чижиков.

Пан Посол також звернув увагу на важливість посилення двосторонніх відносин.

«Наразі, бізнес Шрі-Ланки та України не усвідомлює усі можливості та потенціал співпраці двох країн. Ми маємо показати ті потужності, якими володіємо, та заохотити підприємців працювати разом,» - зазначив Пан Хассен.

На зустрічі були обговорені попередні теми для спільних онлайн-семінарів у сферах АПК, логістики, ІТ, машинобудування та туризму. Найближчим часом планується двостороння онлайн-конференція/форум. 

 

Анонси

Останні новини

Більше новин