(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Україна та Казахстан працюють над зростанням товарообігу

21.05.2020

Про це йшлося під час онлайн-конференції українських та казахстанських ділових кіл за участю дипломатичних установ двох країн, Національної палати підприємців Республіки Казахстан «Атамекен», Kazakh Invest та урядових кіл України «Україна – Казахстан: економічне співробітництво в час глобальних викликів».

«Нам необхідно посилювати роботу над зростанням товарообігу. Цифра у 1,3 млрд дол. не відповідає тому потенціалу і можливостям, які ми маємо. Ми маємо повернутися до кращих показників – 5 млрд, а в перспективі і перевершити  цей результат. Це першочергове завдання. Актуальними також лишаються питання транспорту і логістики», – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

ТПП України забезпечила постійні інструменти підтримки для бізнесу, працює торговий дім та двостороння ділова рада. І це приносить позитивні результати. Зростає кількість спільних підприємств. За словами пана посла Дархана Калетаєва, зараз їх працює понад 900.

На його думку, сприятиме зростанню двостороннього товарообігу також створення секторальних робочих груп. Це допоможе краще зрозуміти причини падіння експорту й імпорту і вивести їх рішення на міжурядовий рівень.

Сторони також обговорили перспективні інвестиційні проєкти.

Нагадаємо, за останні 10 років взаємні інвестиції України та Казахстану становили більш ніж  150 млн дол. США.

 

Анонси

Останні новини

Більше новин