(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Значення тіньової економіки: завершальний круглий стіл

29.10.2020

Сьогодні в ТПП України відбувся завершальний круглий стіл із серії обговорень дослідження «Економічне відродження через індустріальний розвиток України» на тему «Тіньова економіка: її значення в економічній системі України та чи може вона стати ресурсом розвитку».

Нагадаємо, представництвом Фонду Ганса Зайделя в Україні було заплановано провести серію з трьох круглих столів з метою презентації та обговорення дослідження «Економічне відродження через індустріальний розвиток України». Перший з них, який відбувся 1 жовтня, був присвячений темі «Економічна альтернатива для України: новітній індустріальний розвиток проти сировинної, аграрної країни без промисловості» (про це більш детально за посиланням). Другий круглий стіл 15 жовтня був присвячений темі «Україна в пастці бідності: як таке трапилось і як це змінити» (усі деталі за посиланням).

Як ми вже зазначали, партнерами циклу заходів стали Торгово-промислова палата України, ДП «Укрпромзовнішекспертиза», Інститут суспільно-економічних досліджень, платформа «Industry4Ukraine» та GMK Center.

На завершальному круглому столі виступили  заступник директора ДП «Укрпромзовнішекспертиза» Сергій Поважнюк, професор кафедри міжнародних економічних відносин Львівського торговельно-економічного університету Марія Флейчук, Голова Правління «Інституту суспільно-економічних досліджень» Анатолій Максюта.

У ході обговорення було визначено: що таке тіньова економіка, її обсяг в Україні і де вона формується; значення тіньової економіки в економічній системі країни; чи є вона фактором соціальної стабільності; як будівництво сучасних заводів скорочує економіку поза обліком.

У дискусії взяли участь запрошені економісти і експерти, представники бізнесу, виконавчої та законодавчої влади і громадянського суспільства

Анонси

Останні новини

Більше новин