(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Зустріч українського бізнесу з Надзвичайним та Повноважним Послом України в Японії

14.07.2020

Представники українських компаній мали змогу особисто познайомитися з паном Корсунським, а також обговорити питання виходу на японський ринок.

За ініціативою Торгово-промислової палати України відбулась онлайн-зустріч українського бізнесу з Надзвичайним та Повноважним Послом України в Японії Сергієм Корсунським, в якій також взяв участь представник ТПП України в Японії Костянтин Ткачов.

Пан Корсунський виступив з презентацією, в якій висвітлив найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-японського економічного співробітництва.

Крім того, учасники зустрічі отримали корисні прикладні матеріали, що стосуються роботи на ринку Японії, зокрема вимоги для початку експорту в Японію та каталог з контактами японських бізнес-організацій.

Останнім часом двостороннє торговельно-економічне та інвестиційне співробітництво між Україною та Японією демонструє сталу позитивну динаміку.

«Протягом перших місяців 2020 року відбувається певне зростання показників нашої двосторонньої торгівлі. За І квартал 2020 року товарообіг зріс на 23,4% у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року і склав 269,86 млн. дол. США. Радіємо та крок за кроком працюємо далі», - зазначив Президент ТПП України пан Чижиков.

Після презентації була жвава дискусія у форматі запитань і відповідей. Представники бізнесу обговорили з паном Корсунським питання стосовно особливостей виходу на ринок Японії для різних типів продукції, можливостей співпраці, імпортних тарифів, прав інтелектуальної власності тощо.

Що важливо, за результатами онлайн-зустрічі українські компанії встановили особисті домовленності щодо експортування своєї продукції до Японії.

Анонси

Останні новини

Більше новин