(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Зустріч з головою Італійського торгового агентства: визначаємо цілі

19.11.2020

Президент ТПП України Геннадій Чижиков привітав Тоні Коррадіні – новопризначеного голову Італійського торгового агентства при Посольстві Італії в України.

Протягом продуктивної зустрічі були обговорені питання двостороннього співробітництва країн, враховуючи, що Італія за обсягом товарообігу з Україною посідає 3 місце серед країн ЄС. А за словами пана Коррадіні, половина українського експорту надходить в регіон Венето (розташований на півночі країни, розподілений на провінції: Венеція, Беллуно, Падуя, Ровіґо, Тревізо, Верона та Віченца).

У ході розмови було наголошено на тому, що наразі, на жаль, не існує спільної Італійсько-української торгово-промислової палати під патронатом Посольства Італії в Україні, проте в майбутньому сторони готові визначити перспективи створення Двосторонньої ділової ради. Також, варто не забувати про мережу представників ТПП України в Італії, які з легкістю допомагають бізнесу за потреби.

У результаті зустрічі було заплановано проведення спільного онлайн-форуму. Слідкуйте за новинами на нашій сторінці!

 

Довідково:

За показниками першого кварталу 2020 року:

  • Італія - восьмий торговельний партнер України серед країн світу за обсягом торгівлі товарами;
  • За обсягом товарообігу України з країнами ЄС, Італія посідає третє місце (після Німеччини та Польщі);
  • Італія – другий напрямок в Європі для українського експорту (більше Україна експортує тільки в Польщу) та шостий у світі.
  • Експорт до Італії (688,8 млн.дол.США) переважає експорт України до Великобританії, Франції, Австрії та Бельгії разом узятих (661,7 млн.дол.США)

У цей же період в чотири рази зросли обсяги поставок до Італії українських насіння і плодів олійних рослин, зокрема соєвих бобів, та на 19,1 % поставки соняшникової олії.

 

Анонси

Останні новини

Більше новин