(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Представник ТПП України у Західній Франції

Віолета Москалу - офіційний представник ТПП України в Західній Франції.

Коротка довідка:

Міжнародний консультант, експерт з питань міжнародного розвитку. Генеральний директор компанії Глобал Бізнес Хаб, ініціатор платформи #MyGlobalUkrainians, засновник і головний редактор інтернет-ЗМІ Global Ukraine News, засновник асоціації Echanges Lorraine Ukraine (ELU). Доктор філософії (управлінські науки, Університет Лотарингії (Франція). 

Має 17-річний досвід роботи у рамках франко-української бізнес та культурної дипломатії та понад 13 років досвіду роботи в галузі міжнародного розвитку та технічної допомоги країнам, що розвиваються (організаційна реструктуризація, управління, нарощування спроможності, підготовкa та підвищення кваліфікації, освітній інжиніринг).

Ключові компетенції: стратегічний менеджмент та розвиток нових ринків, міжнародне співробітництво та розвиток, організаційна реструктуризація, підвищення кваліфікації управлінських кадрів і людських ресурсів, управління змінами, аудит та оцінка ефективності діяльності, коучинг і консалтинг (організація і управління), бізнес та культурна дипломатія. Управління міжкультурними проектами, впровадження і розвиток мереж, гуманістична педагогіка та психологія, розвиток особистості (школа Карла Роджерса).

Можливості для співпраці:

Пошук партнерів та інвесторів, просування вітчизняної продукції та послуг на французький ринок;  інформування бізнесу про можливість експорту товарів і послуг, а також налагодження контактів з французькими підприємствами, зацікавленими у співробітництві з партнерами з України.

МОСКАЛУ Віолета
тел.: +33651423259