(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

«Made in Belarus»: масштабна виставка білоруських виробників пройде в Києві

10 Кві 2018 09:00 - 14 Кві 2018 18:00

Ринок України для білоруських виробників – один із основних напрямів. У 2017 році товарообіг перевищив $4 млрд. У взаємній торгівлі беруть участь понад п’ять тисяч білоруських і українських компаній. Частка білоруських товарів на українському ринку становить до 7–8%. У першу чергу це нафтопродукти, добрива, виробнича техніка, транспорт, продукти харчування.

«Білоруським підприємствам треба і далі працювати на українському ринку: показувати техніку і демонструвати її в роботі. Наші переваги – ціна, надійність і якість. Потенціал великий, і гріх не скористатися цим. Думаю, що в 2019 році ми повинні вийти на $8 млрд товарообігу», – зазначив заступник прем’єр-міністра Білорусі Володимир Семашко.

З 11 по 14 квітня в Києві проходитиме виставка білоруських виробників «Made in Belarus», яка обіцяє бути наймасштабнішим виставковим заходом Республіки Білорусь в Україні за кілька років. Її організатором виступає Білоруська торгово-промислова палата за підтримки Посольства Республіки Білорусь в Україні та Торгово-промислової палати України, виставковим оператором – виставкове унітарне підприємство «Белинтерэкспо» Білоруської торгово-промислової палати.

Виставка «Made in Belarus» у Києві супроводжується багаторівневою рекламно-інформаційною кампанією в Білорусі й Україні: зовнішня реклама, Інтернет, радіо, ЗМІ, direct-маркетинг і call-центри, пряма робота з бізнес-асоціаціями та ключовими імпортерами, що дозволить залучити як ділові кола України, так і рядових споживачів.

У найбільшому виставковому комплексі України – київському Міжнародному виставковому центрі  – візьмуть  участь провідні білоруські бренди в сферах машинобудування і нафтохімії,  транспорту і логістики, сільського господарства і продуктів харчування, деревообробки і будівельних матеріалів, легкої промисловості, медицини та фармацевтики, інформаційних технологій, туризму.

На колективному стенді концерну «Белнефтехим» будуть представлені такі підвідомчі підприємства, як ВАТ «Гродно Азот» (поліамідні нитки і композиційні матеріали), ВАТ «Нафтан» (акрилові волокна, поліетилен, малотоннажна хімія), ВАТ «Могилевхимволокно» (синтетичні волокна і нитки, поліефірні плівки, ПЕТ-преформи), ВАТ «Завод горного воска» (парафін, захисний віск), ВАТ «Гомельский химический завод» (змішані добрива). Шини різного діаметру для легкових і вантажних машин представить ТОВ «Украинский торговый дом «Белшина».

Кар’єрні самоскиди різної вантажопідйомності представить ВАТ «БелАЗ» – керуюча компанія холдингу «БелАЗ-ХОЛДИНГ». Сьогодні в Україні працюють понад дві тисячі кар’єрних самоскидів марки «БелАЗ», а це більше 90% від усього парку кар’єрних самоскидів країни.

«Якщо взяти сумарно самоскиди інших виробників в Україні, то їх 170, а білоруських – 2000. Ми зберігаємо свої позиції на українському ринку. Для поставок немає жодних перешкод: у нас створена потужна товаропровідна мережа. З керівниками провідних українських видобувних компаній налагоджено прямі контакти», – підкреслив генеральний директор ВАТ «БелАЗ» Петро Пархомчік.

Газові, газоелектричні й електричні плити, вбудовану техніку, очищувачі повітря торгової марки «GEFEST» продемонструє СП ВАТ «Брестгазоаппарат». Понад 80% продукції, що випускається підприємством, експортується до Росії, України, Казахстану, Молдови, Грузії, Азербайджану, Узбекистану та на Кубу.

Стартери і генератори для двигунів автомобілів, автобусів, сільськогосподарської техніки та спецтехніки готове запропонувати українському ринку ВАТ «БАТЕ» – керуюча компанія холдингу «Автокомпоненты». Підприємство є одним із провідних постачальників автокомпонентів для автомобілебудівних заводів зі світовим ім’ям.

Прилади нічного бачення, біноклі, оптичні деталі (призми, лінзи, дзеркала), сигнальні і проблискові маяки продемонструє ВАТ «Рогачевский завод «Диапроектор».

Різні види пряжі і вироби з трикотажу представить ВАТ «Пинское промышленно-торговое объединение «Полесье». Це чоловічі і жіночі моделі повсякденного одягу, виконані з пряжі з вмістом льону, одяг для дітей, текстиль, товари для новонароджених.

Широкий асортимент молочної продукції запропонує ВАТ «Щучинский маслосырзавод». Це сичужні тверді та напівтверді сири, чедаризовані сири, вершкове масло, сухі суміші. Виробнича потужність заводу дозволяє переробляти понад 450 тонн молока та випускати більше 50 видів продукції за добу.

Білоруський аналог італійського сиру рікотта представить ВАТ «Дятловский сыродельный завод». «Сир буде більш звичним слов’янським смаковим потребам. У італійців це сир на кожен день – він ближче до м’якого сиру, а у нас – ближче до твердого», – відзначили на підприємстві.

УП «Минский хладокомбинат № 2» продемонструє свій фірмовий продукт – морозиво. Пломбір виробляється з натуральної сировини з використанням свіжого молока, вершкового масла і натуральних наповнювачів – горіхів, родзинок, кави, какао, фруктів і ягід.

Оновлену лінійку міцних алкогольних напоїв, лікерів, бальзамів і настоянок представить ВАТ «Минский завод виноградных вин». Серед новинок – горілка «Свояк. Оригинал», яка отримала престижні нагороди на продовольчій виставці в Москві в лютому 2018 року.

«Я хотів би відзначити, що ця горілка зроблена зі спирту «Белальфа» і спеціально підібраної води. Коли ми зробили цей купаж, у нас вийшов дуже цікавий продукт, який м’який, дуже гармонійний», – розповів Іван Троцький, генеральний директор ВАТ «Минский завод виноградных вин».

Продемонструють на виставці і різні види шампанського – від брюта до напівсолодкого, які високо оцінив французький актор і винороб Жерар Депардьє під час візиту до Мінська в грудні 2017 року.

Виставковий оператор:

Виставкове унітарне підприємство «Белинтерэкспо» Білоруської торгово-промислової палати.

Тел.: +375 (17) 334-82-03, +375 (44) 509-12-13

E-mail: kts@belinterexpo.by

www.mib.by

www.belinterexpo.by

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин