(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Torino FashionMatch 2020

05 жов 2020 10:00 - 08 жов 2020 18:00

Цього року Ви можете отримати досвід взявши участь у ВІРТУАЛЬНОМУ брокерському заході!

Torino FashionMatch 2020 - це інноваційний та міжнародний формат, створений для полегшення укладення ділових угод в рамках індустрії моди.

Якщо ви маєте справу з МОДНОЮ ПРОМИСЛОВІСТЮ і в пошуках нових зв'язків та міжнародних партнерських відносин, ви не можете пропустити 5 захід Torino FashionMatch 2020!!

Unioncamere Piemonte, яка є членом Європейської мережі підприємств (EEN), Sector Group Textile and Fashion і Центр підтримки експорту при ТПП України організовують B2B зустріч, прагнучи об'єднати європейських виробників моди та текстилю для розширення можливостей та комерційного партнерства, пошуку партнерів для спільних проєктів і дослідження нових ринків збуту. а також обміну знаннями, ідеями, інноваціями та натхненням.

- За 4 роки подія створила відповідних історій успіху, що  дозволило клієнтам налагодити міжнародні зв'язки та ділові партнерські відносини.

- B2B зустріч допоможе вам познайомитися з потенційними діловими та технологічними партнерами на попередньо запланованих зустрічах .

- Під час Щорічної конференції EEN 2019 у Гельсінкі, яка проводила акцію: Fashion Match, майбутнє покоління брокерських заходів, подія була нагороджена Європейською Комісією та EASME (Виконавчим агентством для малих та середніх підприємств - Європейська Комісія) титулом Best Practice 2019 among EEN Sector Groups (Передова практика 2019 року серед галузевих груп EEN).

Європейська мережа підприємств, що співфінансується Європейською Комісією, прагне підтримувати компанії та підприємців у розвитку та впровадженні інновацій на міжнародному рівні, завдяки спеціальній службі розвитку бізнесу. Дана підтримка розповсюджується на понад 60 країн, в яких діє EEN через 600 місцевих партнерських організацій, обраних Європейською комісією.

Для участі у бізнес місії просимо надіслати запит до 25 вересня на e-mail: [email protected], [email protected].

З додаткових питань просимо звертатись до Координаційного центру підтримки експорту ТПП України за тел. 044 461 98 17

 

* Українські компанії самостійно планують і покривають витрати на переліт, проживання, добові учасників від компаній.

 

УВАГА

У випадку, якщо торгова місія не відбудеться у зв'язку з карантинними обмеженнями, ділові перемовини відбудуться в режимі індивідуальних онлайн зустрічей!

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин