(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Міжнародна виставка Stili e Sapori в Італії

25 лис 2017 00:00 - 26 лис 2017 00:00

25-26 - 27 ЛИСТОПАДА 2017 року,

Падуя, Італія

ПАДУЯ ПРЕДСТАВЛЯЄ ПЕРШИЙ ПРОЕКТ, ЩО ЗАПРОШУЄ ВІДКРИТИ ДЛЯ СЕБЕ НОВІ РІЗНОМАНІТНІ ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ, ТЕХНОЛОГІЇ ТА МАЙБУТНІ ТЕНДЕНЦІЇ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ.

ДАНИЙ ЗАХІД ПРИСВЯЧЕНИЙ  ПАЛКИМ ЛЮБИТЕЛЯМ КУЛІНАРНИХ ШЕДЕВРІВ, НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ, КІЛЬКІСТЬ ЯКИХ З КОЖНИМ РОКОМ СТРІМКО ЗРОСТАЄ, А ТАКОЖ ЕКСПЕРТАМ У СФЕРІ ЯКОСТІ ПРОДУКТІВ ТА ЗАПРОШУЄМО ОЗНАЙОМИТИСЬ З НОВИМИ ТЕНДЕНЦІЯМИ У СВІТІ ВИСОКОКЛАСНОЇ КУЛІНАРІЇ.

Stili e Sapori об'єднують і представляють всі ті продукти харчування та вина, що є візитною карткою виробників, а також такі, що характеризуються місцевими традиціями та любов’ю до здорових продуктів, та які пройшли перевірку на якість.

У рамках залів 1-3-4, LOVEAT разом з TECNO & FOOD - HOME EDITION надається можливість для дегустації продуктів, ознайомлення з технологіями та новими вимірами смаку.

На всіх цих локаціях відвідувачі зможуть куштувати і дегустувати, а також взяти участь в обговореннях, присвячених кожній окремій темі.

Теми, які висвітлюватимуть проекти виставок 2017 року:

- ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТА ОРГАНІКА виробництво натуральних продуктів, що сприяють покращенню здоров’я та відрізняються хорошими смаковими якостями. Завдяки експертам цієї галузі, ми представимо нові продукти, що залишать з посмішкою на обличчях Вас та Ваших дітей.

-ПЕРЕРВА НА КАВУ дегустація та вибір найкращих міксів кави, якою можна насолоджуватись як вдома, так і в офісі та у вільний час.

- НАТУРАЛЬНІ ВИНА вибір виноградарів зі всього світу, що прагнуть зберігати цілісність своїх місцевих традицій, поважаючи власну історію, культуру та мистецтво, яке було передано їм з поколінь в покоління, та які черпають натхнення з виключно екологічного виробництва.

- ПРОДУКТИ НОРВЕГІЇ в партнерстві з Promex та Торговою Палатою міста Падуя, ми ознайомимо Вас із широким спектром норвезьких продуктів та несподіваних рішень для приготування страв.

- ПРОДУКТИ З УКРАЇНИ представлення різноманітних продуктів харчування українського виробництва.

- ІТАЛІЙСЬКА ОЛИВКОВА ОЛІЯ ознайомлення зі смаками найкращої оливкової олії в Італії.

-ФУРШЕТ Фуршет, що демонструє крихітні шедеври, чудові закуски, що потішать Вас своїм виглядом та приваблять відчуття ваших смакових рецепторів, насолодившись лише одним шматочком.

- ТУРИЗМ, ПРОДУКТИ, ВИРОБНИЦТВО місце, присвячене подорожуючим гурманам, що знаходяться в пошуках неповторних продуктів харчування та вин!

Більше 250 виставочних стендів Очікується 25000 відвідувачів 6 залів виставкового простору з 4 форматами торгових ярмарок

Графік роботи виставки:

Субота, 25 листопада 9:30 –21:30

Неділя 26 листопада 9:30 –19:30

Понеділок 27 листопада 9:30 –16:30

ПРОФЕСІЙНІ ДНІ

У понеділок, 27 квітня, в рамках проекту Stili e Sapori, за підтримки багаторічного досвіду ПРОФЕСІЙНИХ РЕСТОРАТОРІВ, зустрічі B2B з європейськими та азіатськими покупцями будуть організовані у партнерстві з EUROSPORTELLO DEL VENETO.

Для українських компаній участь у виставці є прекрасною можливістю презентувати свою продукцію  справжнім поціновувачам гарного смаку та якісних продуктів.

Детальніша інформація за посиланням.

З усіх питань ви можете звертатися до Проектного офісу ТПП України за телефонами 044 586 40 67, 044 584 28 14 та e-mail: lvo-ird@ucci.org.uasoo-ird@ucci.org.ua

Додати в Google Calendar