(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Фінмоніторинг. Комітет малого та середнього бізнесу ДТПП відповідає на питання підприємців

05.06.2020

Більше півсотні підприємців 13 травня прийняли участь у вебінарі «Фінмоніторинг: у відповідях на запитання». Вебінар проведено в рамках чергового засідання Комітету малого та середнього бізнесу Дніпропетровської ТПП, який продовжує дуже динамічно і потужно працювати для підтримки підприємців та надання їм інформаційної і правової допомоги.

Під час вебінару розглянуто питання, на яке надійшло дуже багато запитів від бізнесу. Це фінансовий моніторинг. Саме він зараз надзвичайно турбує підприємців, які запропонували ДТПП ще раз повернутися до його детального обговорення.

В ході засідання роз’яснення надавали Ольга Целуйко, експерт Комітету розвитку малого і середнього бізнесу ДТПП, практикуючий консультант з бухгалтерського обліку, податків і фінансового менеджменту, автор безлічі публікацій в бухгалтерській пресі, засновниця Alexa Consulting; Денис Маслов,  адвокат, голова Комітету розвитку малого і середнього бізнесу Дніпропетровської ТПП, керуючий партнер АО «Lawatec»; Катерина Лимар, начальник першого відділення АТ «Укрексімбанк» у м. Дніпро.

Ольга Целуйко зосередила увагу підприємців на тому, як зараз працює фінансовий моніторинг в Україні і чого очікувати в найближчій перспективі, чи є проблема в тому, що НБУ заборонив фізичним особам використовувати на особисті потреби гроші з підприємницького рахунку, за яких умов і на підставі яких норм законодавства банки можуть відмовити в проведенні транзакцій або взагалі припинити обслуговування, що таке ризикові операції та ін.

Представник «Укрексімбанку» Катерина Лимар, яка була присутня на засіданні у якості запрошеного експерта, розповіла, як на даному етапі у банківських установах йде налагодження роботи з впровадження фінмоніторингу, які існують проблеми і як вони вирішуються. Детально зупинилася на питанні контролю з боку банків грошових переказів клієнтів, внесення грошових коштів на рахунок і фінансової допомоги. А також торкнулася питання контролю перерахування криптовалют.

Експерти Комітету малого та середнього бізнесу ДТПП простою мовою надали вичерпні відповіді на усі питань, які підприємці ставили під час засідання, та розвіяли міфи щодо нововведень.

Тож, шановні підприємці, запрошуємо вас звертатися з вашими питаннями, проблемами, ідеями до Дніпропетровської торгово-промислової палати, де ви завжди знайдете підтримку. Приєднуйтесь до  Фейсбук-сторінки: https://www.facebook.com/DnipropetrovskCCI/, долучайтеся до  телеграм-каналу https://t.me/DnipropetrovskCCI й у коментарях ставте ті питання, відповіді на які хочете почути. Слідкуйте за новинами і  отримуйте вчасно й безкоштовно необхідну бізнесу інформацію та допомогу профільних експертів.

 

 

Анонси

Останні новини

Більше новин