(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Олександра Дідика переобрано президентом Вінницької ТПП

03.03.2018

Колектив ТПП України вітає Олександра Дідика з нагоди переобрання на пост президента Вінницької торгово-промислової палати, яке відбулось у рамках Загальних зборів членів.

До порядку денного Загальних зборів членів Вінницької ТПП були включені наступні питання: Звіт про роботу організації за 5 років, Звіт Ревізійної комісії, обговорення перспективних напрямків роботи, обрання президента та керівних органів.

За результатами відкритого голосування президентом Вінницької торгово-промислової палати було обрано Дідика Олександра Миколайовича.

Вінницька торгово-промислова палата - організація, яка підтримує бізнес у регіоні, має давні традиції і значний досвід зі сприяння розвитку підприємництва, залучення у вітчизняну економіку інвестицій.

Відбувається це в першу чергу завдяки зусиллям президента, чия невичерпна енергія спроможна зарядити ще не один потрібний людям проект, а високий професіоналізм і працездатність створюють підгрунтя для подальшого вдосконалення роботи Палати. Під керівництвом Олександра Дідика Вінницька ТПП багато уваги приділяє формуванню позитивного іміджу регіону, створенню інфраструктури для бізнесу та розвитку соціально й екологічно відповідального ділового середовища в області.

Ми висловлюємо новообраному президенту свою повагу і бажаємо здоров'я, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, сміливих планах і сподіваннях.

Анонси

Останні новини

Більше новин