(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Стартував перший бізнес інкубатор на Чернігівщині!

13.08.2020

Фіналісти першого конкурсу стартапів отримали можливість навчитись та перейняти досвід бізнес-менторів для того, що би втілити свою бізнес-ідею в життя.

Чернігівська ТПП як співзасновник та президент ТПП Костянтин Іванов як ментор команди Chernihiv Business Hub, особисто супроводжував підготовку фінального відбору бізнес-ідей до інкубаційної програми.

Через 10 тижнів навчання 8 відібраних стартапів мають презентувати вже детальний бізнес план, розроблений за допомогою бізнесменів Чернігова та викладачів НУ "Чернігівська політехніка".

Програма поєднала зусилля влади, бізнесу, європейських ініціатив. Серед співзасновників та членів наглядової ради  Chernihiv Business Hub: Чернігівська ОДА , Чернігівська обласна рада, Чернігівська регіональна торгово-промислова палата, НУ «Чернігівська політехніка», Регіональне відділення Національного олімпійського комітету та Регіональний фонд підтримки підприємництва Чернігівської області. Ініціатива з’явилась в результаті експертної  підтримки європейського проєкту EU4Business, що працює в області з 2018 року.