(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Геннадія Чижикова обрано до складу Ради директорів Європалати

12.10.2018

Увесь наступний рік Торгово-промислова палата України буде представлена в Раді директорів Європалати (Eurochambres). Вибори до її керівного органу відбулись у Брюсселі (Бельгія) під час 124-ої Генеральної асамблеї організації.

Європалата (EUROCHAMBRES) є асоціацією торгово-промислових палат 45 країн Європи, серед яких і ТПП України. Через мережу національних і регіональних торгово-промислових палат організація представляє інтереси 20 млн компаній із усієї Європи, на яких працюють понад 120 млн чол. Організація була створена у 1958 р. Сьогодні  EUROCHAMBRES – єдиний орган, уповноважений представляти інтереси всього європейського бізнесу.

«Виходити за рамки стандартів і стереотипів, бути готовими до нових глобальних викликів, відповідати вимогам найактивнішого» бізнесу - це, напевно, найголовніші характеристики Європейської асоціації Пплат, що зараз реформується. Палата з новим президентством Кристофа Ляйтля ставить сміливі завдання, активно долучає до них національні європейські палати. Фокус – на зростанні компетенцій і підвищенні освітнього рівня бізнесу, на інноваційному розвитку та співробітництві. Бізнес бачить свою надважливу роль в об'єднанні Європи, в безбар'єрній співпраці з сусідами ЄС, в протидії трендам протекції в світовій торгівлі, активному залученні молоді та жінок у підприємництво. Важливо, що ТПП України є активним учасником цих змін і цих процесів. У нас є драйв, є бажання. І це помічають наші колеги! Зміцнюймо європейський вектор нашого бізнесу!», – сказав Геннадій Чижиков.

Теги:ТППУ, eurochambres, європалата

Анонси

Останні новини

Більше новин