м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Молодь навчили ефективно співпрацювати з ТПП України

22.01.2018

Що є системою Торгово-промислових палат в Україні та світі? Яким є ринок праці для молоді сьогодні та на що їй очікувати в майбутньому?

Ці й інші важливі питання обговорювались у ТПП  України на зустрічі зі студентами першого курсу Київського національного університету культури і мистецтв за спеціальністю «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Під час спілкування із віце-президентом ТПП України Валерієм Королем студенти отримали змогу ознайомитися з історією створення, структурою  та  специфікою діяльності ТПП України й інших країн світу, основними послугами й умовами, необхідними для набуття членства в організації.  

«ТППУ добре знайома усім, хто займається бізнесом, а тим більше – зовнішньоекономічною діяльністю. Адже саме на Палату покладено обов’язок видачі Сертифіката походження товару, без наявності якого він не може перетнути кордон нашої країни.  Також ТПП України входить до складу міжнародних, континентальних  і регіональних структур», – сказав Валерій Король.

На зустрічі студенти  дізналися  про основні партнерські організації ТППУ, функції та пріоритети її діяльності у сфері міжнародного співробітництва, а також про членство ТППУ у спільних Ділових радах, ОЧЕС,  ГУАМ та ін.

Особливо молодь цікавили питання, пов’язані з можливостями початку своєї професіональної самореалізації. Андрій Гончарук, який є координатором українсько-німецької стипендіальної програми, дав цінні поради щодо ефективного планування та побудови своєї кар’єри, грамотного складання резюме та вибору майбутньої професії з огляду на світові тренди на ринки праці.

«Дефіцит кваліфікацій є значною перепоною для бізнесу. Але відсутність досвіду не є перешкодою. Перед вами зараз відкриті усі дороги. Ви маєте час і повинні використовувати його, щоб здобувати необхідні навички. Не очікуйте, що університет дасть вам все необхідне для життя. Ви повинні вміти самі здобувати необхідні знання, бути гнучкими, готовими приймати виклики сучасного мінливого світу, аби стати конкурентоспроможними на ринку праці. А такі навички як Lifelong learning та репрофесіоналізація, вміння вчитися та розучуватися, соціальна компетенція – Soft skills будуть ключовими вже у найближчому майбутньому. Допитливість і уява, оцінка й аналіз інформації, підприємливість, ефективне спілкування неодмінно допоможуть вам у досягненні успіху в будь-якій сфері діяльності чи професії», – зазначив Андрій Гончарук.

Теги: ТППУ, молодь

Анонси

Останні новини

Більше новин