(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА ПРОВЕЛА ЧЕРГОВИЙ УРОЧИСТИЙ ВЕЧІР З НАГОДИ ПРИВІТАННЯ П´ЯТОГО ПОКОЛІННЯ СТИПЕНДІАТІВ

27.12.2018

У готелі Хрещатик відбувся святковий вечір приурочений до відбору п’ятого покоління практикантів Німецької стипендіальної програми для України.

Понад 40 юнаків і дівчат з усіх куточків України вирушать 28 січня наступного року до Німеччини, де будуть проходити стажування протягом п’яти місяців. Для більшості з них це буде перша подорож за кордон на такий тривалий строк.

«З моменту започаткування програми (2015 рік) ми отримали 1700 заявок і змогли надати місця для 118 молодих українців. Хочу звернути особливу увагу на той факт, що, як і в попередні роки, серед переможців конкурсу також є студенти з окупованих територій. Важливо дати їм зрозуміти і відчути, що наші двері для них завжди відкриті і що, незважаючи на тимчасові негаразди, ми є одна родина», - зауважив Андрій Гончарук, координатор програми.   

Перед численними стипендіатами, представниками Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ GmbH), Німецько-української промислово-торговельної палати та освітянами виступив з вітальним словом від імені ТПП України Віталій Гордина, заступник директора дирекції взаємодії з бізнесом, регіональними ТПП та органами державної влади. 

«Ми пишаємося результатами нашої роботи і тим, що наша організація додає посильний вклад у зміцнення освітнього та економічного потенціалу країни. Чим ми беззаперечно доводимо, що ТПП України - надійний партнер у цьому двосторонньому німецько-українському проекті», - підсумував пан Гордина.   

Анонси

Останні новини

Більше новин