м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Захід Мубашир Шейх: «Ми сприятимемо укладанню нових угод та зниженню податків на торгівлю між Україною та Пакистаном!»

18.06.2019

Так запевнив присутніх на українсько-пакистанській діловій зустрічі в ТПП України Захід Мубашир Шейх, Посол Ісламської Республіки Пакистан в Україні.

Сьогодні до Торгово-промислової палати завітала делегація з 22 представників компаній Ісламської Республіки Пакистан задля обговорення можливостей співпраці двох країн, підписання нових угоді визначення пріоритетів подальшоївзаємодії.

Наразі в українському експорті до Пакистану переважають сільськогосподарська продукція, вироби чорної металургії та машинобудування, харчової промисловості. Пакистан постачає до нашої країни одяг і тканини, фрукти та горіхи, рис.

«Нам потрібні метали, дерево та соняшникова олія, яку Україна має можливість експортувати. Також не можна забувати про співпрацю у сфері освіти. Україна надає якісну освіту за відносно невелику вартість. Пакистанці зацікавлені у розвитку бізнесу у вашій країні, інвестиціях, імпорті та експорті. Я вважаю, що ми разом зможемо посприяти укладанню угоди між урядами наших країн про зниження податків для торгівлі», зазначив Захід Мубашир Шейх, Посол Ісламської Республіки Пакистан в Україні.

Найбільш ефективною, з точки зору пакистанської сторони, була б співпраця у торгівлі текстилем, експорті переробного обладнання харчової та будівельної промисловості, туризмій обміні трудовими кадрами.

«Наші основні пункти експорту – це текстиль, манго, рис басматі, спортивний інвентар і шкіряні вироби. Вони займають найвищу позицію з якості у світі. Також Пакистан є четвертим у світі виробником молока, проте 60% продукції  втрачається через відсутність можливості його переробки. Так само ми можемо співпрацювати у сфері виробництва соків», прокоментував голова делегації  Рашид Х’юмаюн, директор Центру організації бізнесу та виставкової діяльності м. Ісламабад.

До цього слід додати, що уряд Пакистану забезпечив можливість для іноземних компаній бути 100-відсотковими власниками капіталу. Відповідно, ви можете прийняти будь-які рішення і повернутиувесь вкладений капітал у будь-який момент.

По завершенні пленарної частини ділової зустрічі представники українських і пакистанських компаній провели B2B-перемовини й обговорили нові шляхи співпраці.

Анонси

Останні новини

Більше новин